Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг реформ: Україна посіла своє місце

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: реформи

  Україна за прогресом реформ посідає 20 місце в порівнянні з іншими 29 країнами колишнього соцблоку.

  09_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомляється в свіжому випуску журналу “Новое время”.

  НВ порівняв прогрес в країнах колишнього соцблоку з 1991 року, використовуючи думки експертів і масштабний звіт ЄБРР. За основу порівняння редакція взяли звіт Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) під назвою Transition Report за 2016-2017 роки.

  У ньому фігурує 30 молодих демократій Східної Європи і Центральної Азії – майже весь колишній соцтабір плюс Туреччина і Греція.

  У звіті ЄБРР оцінено прогрес у поліпшенні умов ведення бізнесу в різних секторах економіки, зміни бізнес-середовища в цілому, а також зміни в якості інститутів влади, освіти й інших сферах за останні чверть століття.

  За допомогою даних ЄБРР створили своєрідну карту реформ – рейтинг якості та результативності змін економіки, держуправління і суспільства.

  Лідерами в цьому заліку стали Естонія, Польща і Словаччина. На цій карті визначили і місце України: країна зайняла 20-й рядок. Причому вище опинилися не тільки країни – члени Євросоюзу, але також Росія і навіть Вірменія з Албанією. Нижче – лише середньоазіатські диктатури, Білорусь і найбільш неуспішні осколки колишньої Югославії.

  2643_84f510763fcafc0abf44620ecba41d9f.png (646.23 Kb)

  Своїми болісними, але рішучими реформами Естонія, Польща, Словаччина, Угорщина та інші лідери карти реформ забезпечили власним громадянам краще життя. В Естонії, яка стала №1 в рейтингу за успіхами в реформах, ВВП на душу населення становить $17,9 тис. У Польщі – № 2 – він трохи менший, на рівні $15 тис. Україна ж недарма опинилася лише на 20-му місці: її показник ВВП на душу населення склав лише $2,9 тис.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми