Влада та політики, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Земан запропонував Україні продати Крим Росії для вирішення проблеми

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: Крим

  Представники ПАРЄ, які виступали за присутності президента Чехії Мілоша Земана, не обурилися його заявою про необхідність "купити" згоду Києва на анексію Криму, а представнику України Владиславу Голубу виступити просто не дали.

  9668_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Після скандальної заяви голови чеської держави про те, що Україна має "зрозуміти Європу" і погодитися на грошову компенсацію в обмін на узаконення втрати Криму, слово мали депутати із Франції, Вірменії, Великої Британії та Сербії.

  Проте жоден із них не підняв цю тему, обираючи інші запитання для чеського гостя. Більше того, кілька виступаючих у своїх зверненнях згадали про "мудрість" Земана.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ готовий надати Україні транш за двох умов

  Так само із компліментами на його адресу виступив головуючий у ПАРЄ Джозеф Гейл, який закривав засідання.

  Цікаво, що перелік тих, хто ставив запитання, був припинений, щойно черга дійшла до представника України Владислава Голуба.

  Він уже встав для того, щоби поставити своє запитання, але головуючий оголосив, що час вичерпаний. Не зважаючи на те, що до завершення сесії на той момент залишалося 4-5 хвилин.

  Нагадаємо, президент Чехії запропонував заплатити Україні, узаконивши анексію Криму, та зняти з Росії санкції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Facebook вирішив змінити формат стрічки новин Facebook вирішив змінити формат стрічки новин
Після тестування нового формату новинної стрічки Explore (Цікаве), компанія прийняла рішення про її запуск для всіх користувачів.
Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми