Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні можуть "полеліти голови" трьох міністрів

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Кабмін

  Парламентарій від «Самопомочі» Андрій Немирівський пропонує звільнити з займаних в Кабміні посад Андрія Реву, Олександра Данилюка та Павла Розенка. Депутат зазначає, що це пов'язано з порушенням конституційних прав пенсіонерів силових відомств.

  58_1474261664_3f6107eef66ffe.jpg (42.37 Kb)


  Текст з відповідною постановою №7384 був оприлюднений на офіційному сайті українського парламенту після його реєстрації в Раді. У пояснювальній записці до документа політик зазначає, що в положеннях державного бюджету на 2018 року, який був прийнятий на минулому тижні, не закладені кошти на перерахунок раніше призначених пенсій співробітникам силових відомств. На думку Немирівського, це може спровокувати посилення соціальної напруженості серед людей цієї категорії.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  У документі пишеться: «Профільні співробітники Кабінету міністрів України, в тому числі віце-прем'єр-міністр Розенко Павло, Міністерство фінансів України, а також Міністерство соціальної політики країни не зацікавлені у вирішенні належного пенсійного забезпечення пенсіонерів силових відомств Української держави». В результаті такого ходу подій політик пропонує Раді звільнити вищевказаних чиновників із займаних ними посад. Але при цьому член фракції «Самопоміч» не розповів, як це може вплинути на перерахунок пенсій для українців даної категорії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми