Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні можуть "полеліти голови" трьох міністрів

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Кабмін

  Парламентарій від «Самопомочі» Андрій Немирівський пропонує звільнити з займаних в Кабміні посад Андрія Реву, Олександра Данилюка та Павла Розенка. Депутат зазначає, що це пов'язано з порушенням конституційних прав пенсіонерів силових відомств.

  58_1474261664_3f6107eef66ffe.jpg (42.37 Kb)


  Текст з відповідною постановою №7384 був оприлюднений на офіційному сайті українського парламенту після його реєстрації в Раді. У пояснювальній записці до документа політик зазначає, що в положеннях державного бюджету на 2018 року, який був прийнятий на минулому тижні, не закладені кошти на перерахунок раніше призначених пенсій співробітникам силових відомств. На думку Немирівського, це може спровокувати посилення соціальної напруженості серед людей цієї категорії.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  У документі пишеться: «Профільні співробітники Кабінету міністрів України, в тому числі віце-прем'єр-міністр Розенко Павло, Міністерство фінансів України, а також Міністерство соціальної політики країни не зацікавлені у вирішенні належного пенсійного забезпечення пенсіонерів силових відомств Української держави». В результаті такого ходу подій політик пропонує Раді звільнити вищевказаних чиновників із займаних ними посад. Але при цьому член фракції «Самопоміч» не розповів, як це може вплинути на перерахунок пенсій для українців даної категорії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми