Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Бистряков прокоментував заяву Табакова про "убогих українців"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Володимир Бистряков, український композитор, якого внесли в базу «Миротворець» за антиукраїнські висловлювання, дав велике інтерв'ю Олесі Бацман, головному редактору видання «Гордон».

  8738_1515305663_24019191.jpg (56.44 Kb)


  Олеся Бацман попросила Бистрякова прокоментувати висловлювання Олега Табакова, російського артиста, про «убогих українців». «По першій сигнальній системі, звичайно, так. Українці убогі ... Він, очевидно, мав на увазі, що за 26 років ми так і не спромоглися побудувати повноцінну державу. Воно так і не вийшло з формату комерційного клубу для деяких людей, які заробляють на цьому хороші гроші. А з іншого боку, якщо взяти багатовікову історію, були українські гетьмани, що ночували в постелях російських імператриць, і генсеки, що вийшли з України. Дніпропетровськ як називали? Кузнею партійних кадрів, правда? І ці кадри керували всією величезною країною», - зазначив Бистряков.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата у 2018 році досягне "психологічної відмітки"

  Бацман нагадала композитору, що і зараз в керівництві Росії дуже багато українців, на що Бистряков заявив, що їх дуже багато і на російській естраді. «Я б на цьому не зациклювався, чесно. Для мене не важливо, де я народився. Для мене важливо, до якої мовної культури я відношу себе», - додав композитор.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми