Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Бистряков прокоментував заяву Табакова про "убогих українців"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Володимир Бистряков, український композитор, якого внесли в базу «Миротворець» за антиукраїнські висловлювання, дав велике інтерв'ю Олесі Бацман, головному редактору видання «Гордон».

  8738_1515305663_24019191.jpg (56.44 Kb)


  Олеся Бацман попросила Бистрякова прокоментувати висловлювання Олега Табакова, російського артиста, про «убогих українців». «По першій сигнальній системі, звичайно, так. Українці убогі ... Він, очевидно, мав на увазі, що за 26 років ми так і не спромоглися побудувати повноцінну державу. Воно так і не вийшло з формату комерційного клубу для деяких людей, які заробляють на цьому хороші гроші. А з іншого боку, якщо взяти багатовікову історію, були українські гетьмани, що ночували в постелях російських імператриць, і генсеки, що вийшли з України. Дніпропетровськ як називали? Кузнею партійних кадрів, правда? І ці кадри керували всією величезною країною», - зазначив Бистряков.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата у 2018 році досягне "психологічної відмітки"

  Бацман нагадала композитору, що і зараз в керівництві Росії дуже багато українців, на що Бистряков заявив, що їх дуже багато і на російській естраді. «Я б на цьому не зациклювався, чесно. Для мене не важливо, де я народився. Для мене важливо, до якої мовної культури я відношу себе», - додав композитор.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми