Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

У Росії почали залякувати Велику Британію

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: РФ, ВБ

  Заступник міністра фінансів Олексій Мойсеєв заявив, що можлива заборона на продаж російських боргових цінних паперів в Лондоні загрожує негативними наслідками не тільки російським, але й іноземним інвесторам. Таку заяву заступника глави відомства зробив в кулуарах Всеросійської банківської конференції.

  8187_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  «Це буде дуже погано не тільки для нас і для іноземних інвесторів. Не дуже зрозуміло, що вони з цими цінними паперами будуть робити», - сказав Моїсеєв. Так він прокоментував публікацію The Guardian про плани британської влади розглянути можливість заборони продажу Росією своїх євробондів на фондовому ринку Лондона.

  Як стверджує видання, ініціатива належить голові комітету Палати громад з міжнародних справ Тому Тугендхат. Він звернув увагу, що в лютому клірингові палати Лондона допомогли одному з російських банків, що знаходиться під санкціями, організувати випуск суверенних євробондів на чотири мільярди доларів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата українців продовжує зростати - Держстат

  На його думку, лазівки в законодавстві Великобританії та Євросоюзу дозволили потрапили під обмеження російським фінансовим інститутам виступати головними організаторами нового випуску євробондів.

  Тугендхат запропонував позбавити провідні європейські клірингові компанії, такі як Euroclear і Clearstream, права працювати з російськими облігаціями. За твердженням The Guardian, це стало б перешкодою для реалізації російських боргових паперів на вторинному ринку і відлякало б європейських і американських інвесторів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми