Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Американець з "майбутнього" розповів про Третю світову війну

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Західне видання Daily Star відзначилося просто самим неймовірним і дурним фейком: воно опублікувало заяви якогось Олександра Сміта, який запевняє, що раніше працював в секретні програми ЦРУ і побував в майбутньому, і тепер він може розповісти, що буде відбуватися на Землі в найближчі роки.

  0040_1541399427_177865.jpg (96.96 Kb)


  Чоловік, показаний у відеоролику, стверджує, що в найближчі роки в світі не буде великого військового конфлікту, і кровопролитна війна почнеться лише в 2118 році - в ній будуть брати участь Китай і Північна Корея. Згідно з коментарями Сміта, конфлікт почнеться з малого, проте пізніше переросте в серйозну напруженість. Росія стане на сторону КНДР. Дивно, але Третя світова об'єднає всі народи, світ стане краще.

  Потрібно відзначити, що Сміт також запевняє, що активно працював на ЦРУ в вісімдесятих роках минулого століття, і саме тоді він «подорожував в майбутнє».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми