Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

"Не бачать Христа!": В РПЦ в Україні жорстко прокоментували ліквідацію МП

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Церква

  Проекти закону, в яких прописаний порядок зміни конфесійної приналежності релігійної громади, створили для того, щоб ліквідувати Українську православну церкву Московського патріархату.

  2695_1540197044_onufrii.jpg (84.66 Kb)


  Про це повідомив керівник юридичного відділу РПЦ в Україні протоієрей Олександр Бахов. За його словами, такі законодавчі ініціативи узаконять переходи церковних громад, і держава отримає можливість маніпулювати і «вказувати релігійній громаді, хто є її членом».

  Бахов вважає, що незаконність таких переходів в Православну церкву України полягає в тому, що особи, які не належать до релігійної громади (протестанти, свідки Єгови, католики, ті, хто не ходив до церкви), приймають рішення змінити її підпорядкованість замість самої релігійної громади.

  Високопоставлений священнослужитель додав, що «люди під впливом інформаційної пропаганди приходять до церкви і вимагають від настоятеля змінити підпорядкування». «Вони не бачать Христа, не приймають участь в діалозі», - підкреслив Бахов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми