Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

У Гриценко з'явився серйозний конкурент з табору силовиків

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Дуже несподівано під час президентської кампанії заходить екс-глава СБУ Ігор Смєшко. Широкій громадськості його прізвище невідоме. В експертних і політичних колах - він, навпаки, добре відомий силовик-ерудит. Необізнаність його прізвища багатьох дає підстави стверджувати, що висунення Смєшко абсолютно не вплине на хід виборів. Насправді, все залежить від ресурсного забезпечення його кампанії. Якщо він отримає вихід на телебачення, буде мати можливість для масштабної рекламної та агітаційної роботи, то взяти в межах трьох, а може і п'яти відсотків, цілком реально.

  8620_1547898788_smeshko.jpeg (58.25 Kb)

  Про це у своєму блозі пише політолог Михайло Бесараб.

  За його словами, участь Смєшко додає кампанії одну цікаву обставину. Ігор Смєшко значно краще може відповідати тому політичному образу, в якому повинен виступати Анатолій Гриценко. Виборці давно вимагають від нього більшого. Вони давно хочуть, щоб Гриценко повноцінно грав роль «українського Піночета», а він завзято пручається і щосили біжить від цього амплуа. Схоже, що Анатолію Гриценко більше подобається роль ліберала. Смєшко, дуже ймовірно, швидко покаже, хто саме є тією «сильною рукою», якої не зміг або не захотів стати Анатолій Гриценко.

  Михайло Бесараб зазначає, що саме тому, якщо Ігор Смєшко матиме добротну кампанію і не зійде з дистанції, то шанси Гриценко не пройти до другого туру істотно зростають. Так само, Смєшко зробить серйозну заявку на фракцію в наступному скликанні парламенту. Політолог зазначає, що у висуванні Ігоря Смешка його особисто сильно засмутив один нюанс. Прізвище цього дивного нюансу Гордон. Незрозуміло, навіщо було йому доручати роль головного публічного конферансьє і промоутера Смєшко. Для багатьох, а може і абсолютної більшості потенційних виборців Ігоря Смешка, Гордон дуже токсичний індивід.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми