Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Cкандальний політолог "пройшовся" по главі МЗС Клімкіну

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Скандально відомий політолог Ростислав Іщенко уважно вивчив біографію голови МЗС Павла Клімкіна та зробив відповідні висновки.

  3554_1551845442_5b7703d81835613a628b4617.jpg (23.37 Kb)

  Іщенко опублікував матеріал, де вказав деякі факти з біографії Клімкіна, після чого прокоментував його недавню заяву про те, що Білорусь і Росія відбулися від України.

  «І що ж творить Клімкін? Одним своєю заявою він руйнує три десятиліття роботи всієї маси українських істориків, каменя на камені не залишаючи від концепції української неросійськості», - пише Іщенко. Політолог зазначає, що згідно з новою історії, написаної Клімкіним, ми не є братніми народами, які вийшли з єдиної давньоруської народності, проте, ми все ж один народ, який був народжений Україною, а потім поширився на Білорусь і Росію. Згідно з версією Клімкіна, українська держава була старшим братом, який методом брунькування народив молодших братів.

  «Справа в тому, що в політиці старшинство визначається не за принципом первородства, а по тому, хто сьогодні представляє з себе реальну силу і здатний взяти на себе відповідальність за долю союзників», - додав Іщенко. За його словами, США заселялися мігрантами з Європи, але тепер Америка верховодить над європейцями, і вони визнають старшого брата. Те ж саме можна сказати про Україну - Росія є старшим братом для неї і Білорусі, і це - думка Клімкіна.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми