Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

"Коломойському треба віддати належне": Омелян звернувся до Зеленському

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Омелян, Коломойський

  Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Володимир Зеленський зіткнеться з багатьма викликами на посаді президента України, проте українське суспільство буде довіряти йому, якщо відчує, що в країні є справедливість.

  6871_178240.png (222.24 Kb)

  Крім цього, Омелян звернув увагу на олігарха Ігоря Коломойського, який раніше дав кілька гучних інтерв'ю. «Що стосується самого Ігоря Валерійовича, я вважаю, що він зіграв одну з найважливіших своїх ролей в 2014 році. Завдяки зусиллям його і його команди була фактично зупинена російська повзуча агресія в Дніпропетровській області. Тут треба віддати йому належне. З усіх інших ситуацій, я б дуже не хотів, щоб анонсоване завершення епохи бідності переросло в епоху мародерства. І це вже величезний виклик для новообраного президента», - сказав Омелян.

  «Але він пообіцяв дуже багато. І тепер йому потрібно дотримуватися цих обіцянок. Їх виконання можливо тільки тоді, коли буде команда і план дій, гарантія конкуренції, прозорого ефективного ринку, рівні права для всіх. Люди будуть готові терпіти. Вони зрозуміють, що не все можна зробити відразу, але тільки коли будуть відчувати, що в державі є справедливість», - вважає міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми