Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Волонтер: Кремль пропонує Україні на вибір всього два варіанти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Багато людей в Україні сьогодні малюють ймовірну стратегію команди Зеленського. Ну, хоча б тому, що ніякої стратегії немає, або, по крайній мірі, вона не озвучена. Багато хто говорить про необхідність ліберальних економічних реформ, велику приватизацію, залученні зарубіжних інвестицій, реформи судової системи.

  0366_75840.jpg (68.63 Kb)

  Про це пише блогер, військовий волонтер Юрій Касьянов.

  Він зазначає, рецепти у всіх схожі, освіченим людям зрозумілі, решті населення приємні. Ми їх чуємо кожні п'ять років. Всі хочуть жити «як у Європі», і щоб не було війни. Війну експерти пропонують поставити на паузу, і в міру зростання економіки створювати нову армію, яка в якийсь віддаленій перспективі швидко, легко і безболісно для платників податків відвоює назад і Донбас, і Крим. Касьянов підкреслює, відмінний план. Правда, не схвалений в Москві. Адже Кремль для того і затіяв війну, щоб Україна не стала економічно сильною, що не пішла в Європу, не побудувала сучасну армію. Така Україна Путіну не потрібна.

  Волонтер зазначає, Кремль пропонує на вибір всього два варіанти: або війна без кінця, політична і економічна нестабільність, або - московський протекторат, «русскій мір», посилення економічної інтеграції з Росією. Інших варіантів не існує в природі. І всякі безплідні надії на посилення санкцій, «Нормандський формат», дзвінки Путіну не варті ламаного гроша. Або світ на умовах Кремля, або війна на умовах Кремля. Третього не дано.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми