Терористи самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької народної республіки», які зазнали великих втрат після перестрілки на Донбасі вночі під Горлівкою, закотили справжню істерику в соцмережах. У свою чергу українські блогери почали жорстко іронізувати над провалом бойовиків.
Нічний бій під Горлівкою закінчився для бойовиків справжнім розгромом. Бійці «Азова» буквально «розмазали» терористів по стінці. При цьому в соціальних мережах висуваються різні версії того, що відбувається. Зокрема, блогер під ніком колишнього ватажка «ДНР» Igor Girkin писав, що бойовики нібито просто перестріляли один одного. У своєму пості він написав: «Нє-нє-ні, нам чужих заслуг не потрібно ... якщо у вас понапивалися, постріляти і пішли в «СОЧа», то при чому тут українські диверсанти? Ми спостерігали і не порушували перемир'я».
А ось відомий блогер Necro Mancer іронізує в такий спосіб: «Баклан-Басурін: у нас пропали три повстанця і вухо, але позицій ми не здали укроДРГ». Користувач «Хочу додому», в свою чергу, пише: «О! давно ЗСУ людожерів у пропаг *** онів не було».