Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

В Європі виставили важку для Кремля вимогу по Донбасу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Донбас, ЄС, політика

  Країни Європи підтвердили важливе рішення угод, досягнутих в Мінську, якого постійно намагається уникнути Російська Федерація. Йдеться про передачу контролю над всією ділянкою російсько-українського кордону на окупованій частині Донбасу під контроль офіційному Києву.

  6455_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це в коментарі журналістам заявив спеціальний радник президента Європейської комісії з відносин з Україною Ельмар Брок. Також він зазначив, що відразу після того, як буде переданий контроль над кордоном, Кремль більше не зможе перекидати своїх військових і зброю в підтримку терористам.

  Брок заявив: «Якщо є умова, що Україна поверне контроль над кордоном, то тоді це вирішальний пункт, тому що якщо це так, то росіяни не зможуть доставляти війська і озброєння, як вони роблять це до сих пір». Також він підкреслив, що виконання угод, досягнутих в Мінську, на протязі останніх п'яти років просто застигло на одному місці, адже конфліктуючі сторони вимагають один від одного першочергового виконання взятих зобов'язань. Політик додав: «За останні п'ять років не відбулося ніяких змін. Нам потрібно знайти рішення, яке передбачає покрокову стратегію: одна сторона робить цей крок, інша сторона - інший і так далі для того, щоб досягти прогресу. Якщо ніхто не хоче робити кроків, нічого не буде відбуватися взагалі».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми