Верховний головнокомандувач Збройними силами української держави Володимир Зеленський своїм підписом під указом номер 751 від п'ятнадцятого жовтня наказав звільнити колишнього міністра оборони України Олександра Кузьмука з військової служби.
Зокрема, в підписаному Володимиром Зеленським документі йдеться: «Звільнити генерала армії України Кузьмука Олександра Івановича з військової служби у відставку за віком з правом носіння військової форми одягу». Як відомо, Олександр Кузьмук займав пост міністра оборони української держави з 1996 по 2001 роки, а також з 2004 по 2005 роки. Починаючи з 2010 і закінчуючи 2014-му він був позаштатним радником президента Віктора Януковича. У 2014 році виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов призначив Кузьмука своїм позаштатним радником з питань оборони.
Нагадаємо, раніше сьогодні ми вже повідомляли, що гарант Конституції української держави Володимир Зеленський вніс зміни до складу РНБО. Зокрема, зазначалося, що Верховний головнокомандувач Збройними силами України вивів зі складу Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка, і ввів в нього Євдокимова, Бухарева, а також Данилова.