Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

«Бійців» Білецького запідозрили в продажності 14 жовтня

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  В мережі до сих пір не припиняється активне обговорення навколо участі Нацкорупса в акції «Ні - капітуляції!» 14 жовтня в Києві. Якщо подивитися на фото, на яких люди, одягнені в курточки Нацкорпуса йдуть в колоні, то може скластися думка, що Арахамаія і Богдан мали рацію, коли говорили про те, що людей збирали за гроші на акцію. Відомий журналіст Роман Скрипін попросив прокоментувати ситуацію лідера Нацкорпуса Андрія Білецького, адже на фото навряд чи люди, які є членами Нацкорпуса і вийшли на Майдан за ідею.

  77_11587824_nackorpus.jpg (61.38 Kb)


  За словами Андрія Білецького, він на цих фото не побачив абсолютно нічого такого, що могло б говорити про проплаченість акції. Такі ж люди виходили на акції «Україна без Кучми!» І в 2004-му на Майдан, тому що будь-яка акція - це зріз нашого суспільства.

  Білецький також додав, що участь молоді від Нацкорпуса в акції 14 жовтня - це дуже хороший знак того, що молодим людям, навіть нехай вони неповнолітні, не байдужа доля країни. У них активна позиція. Підозрілий, втомлений вигляд людей, що беруть участь в акції Білецький пояснив тим, що багато людей приїхали з різних міст і в дорозі дуже втомилися, були виснажені.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми