Двадцять п'ятого жовтня, починаючи з 19 години вечора, один український військовослужбовець отримав поранення, ще двоє людей підірвалися на розтяжці під час відступу.
Зокрема, в повідомленні йдеться: «Поранення отримали троє військовослужбовців Об'єднаних сил. Один - в результаті обстрілу, двоє - в результаті підриву на встановленій раніше ворогом розтяжці, яку той залишив, відступаючи з певних позицій ». Незаконні збройні формування Росії і її найманці дев'ять разів обстріляли позиції Збройних сил України на Донбасі протягом сьогоднішньої доби. Окупаційні війська Донбасу застосовували під час обстрілів озброєння, заборонене Мінській угоді. Йдеться про мінометах 82-мілліметровгго калібру, гранатометів різних систем, кулеметів великого калібру, а також іншого стрілецької зброї.
Крім того, наголошується, що в штабі були зафіксовані обстріли неподалік Новомихайлівка, Красногоровки, а ще два обстрілу були в Водяного, поруч з Лебединським, поблизу Луганського, Новозванівка і Хутори Вільного.