Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Дроздов про Сенцова: не може бути національним героєм людина, яка не знає української

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Дроздов, Сенцов

  Відомий український журналіст Остап Дроздов в своєму блозі пише про те, що він не може піддатися загальнонародної тренду, тому вкрай насторожено ставиться до Олега Сенцова. За словами журналіста, його глибоко турбує, що стахановськими темпами штампується новоявлена ідентичність «російськомовний патріот».

  3780_113959_oleg.jpg (15.95 Kb)


  На думку журналіста, незважаючи ні на які драми і заслуги, не може національним героєм бути людина, яка двох слів сказати не може державною мовою тієї країни, яку він так любить і за яку так фатально страждав. Дроздов відзначає, прекрасно усвідомлює ступінь русифікації своєї країни, але при цьому є стійке переконання, що приклад зворотного процесу - свідомої дерусифікації - повинні подавати саме такі люди, як Сенцов. Крим, виховання, російське походження - це все зрозуміло, але українська мова є не набагато важче англійської, і, якщо людина любить Україну, то українську мову можна спробувати опанувати таку.

  За словами журналіста, також його напружують деякі висловлювання. Зокрема, щодо невідворотності тісних зв'язків з Росією. Незрозуміла також позиція, мовляв, є окремо Росія, а є окремо путінська Росія. Це стандартне оману багатьох патріотів, яких все одно пуповина тягне на схід. Не існує двох Росій. Не існує окремо жахливої ​​верхівки і «заблукав братнього народу». Існує єдина, з підтримкою знизу, вороже, агресивне щодо України держава, яке ніколи не схвалить нашого вступу в НАТО, ЄС і просто нашого державного успіху.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми