Андрій Піонтковський зазначив у своєму блозі, що Володимир Путін все тугіше затягує на шиї України зашморг ОРДЛО. При цьому російський політолог підкреслив, що варіант, який Кремль пропонує Києву - це ще гірше, ніж Придністров'я.
Андрій Піонтковський вважає, що президент РФ все тугіше затягує зашморг ОРДЛО на шиї України. Путінський ідеолог Сурков раніше прямо заявив, що Росії потрібно не повернути Донбас Україні, а приєднати Україну до Донбасу. У свою чергу українські «слуги народу» реалізують єзуїтську політику, підтасовуючи волю своїх виборців, і називаючи капітулянтського возз'єднання з ОРДЛО світом.
Все йде до заморожування конфлікту, до нового Придністров'ю. Однак те, що Москва зараз намагається нав'язати Києву - це ще гірше, ніж Придністров'ї. Зеленський повинен сам розуміти таку просту річ. Можливо, президент України просто вдає, що не розуміє цього? Адже «возз'єднання з ОРДЛО» легітимізує російську агресію, після чого конфлікт розповзеться по всій території країни, і все закінчиться втратою суверенітету.