Популярний український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що він категорично не згоден з главою фракції «Слуга народу» Давидом Арахамія про те, що одіозний нардеп Дубинський, який став фігурантом розслідування Дениса Бігус, що не був чиновником, тому не треба його критикувати за записаний на маму квартал нерухомості і автопарк.
Сергій Марченко пояснює, справа в тому, що злодійство в бізнесі і злодійство на держслужбі практично нічим не відрізняється. Це тільки на перший погляд чиновник здається гірше. Бізнес, що не заплатив податки, точно так же краде у пенсіонера, вчителя, малозабезпечених, як чиновник, який краде з бюджету.
За словами блогера, якщо журналіст Дубинський отримував на «плюсах», наприклад, за відомістю 8 тисяч гривень на місяць, а сам скуповував колекційні автомобілі самих елітних марок, то, очевидно, у нього були якісь інші доходи. Якщо ці доходи легальні, питань немає - показав, звідки вони і спи спокійно, але, швидше за все, Дубинському є що приховувати, а це значить, в Раді він представляє не народ, а мафію.