Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

"Спроба викинути російське минуле схожа на самогубство": Єврофілософ

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Доктор філософії і доцент університету Хельсінкі Томас Воллегрен здійснив поїздку в Україну і розповів про те, як лідери Європейського Союзу бачать політичну обстановку в Києві. За повідомленнями видання Україна.ру, філософ відповів на питання про те, чи можлива дискримінація російської мови в Україні з точки зору європейця.

  7127_9425_75840.jpg (68.63 Kb)


  За словами європейського експерта, в України йде божевільний шлях будівництва. «У України та Росії настільки глибокі і давні відносини, близькі культурні, політичні та суспільні зв'язки, що спроба викинути російське минуле і сьогодення схожа на самогубство. Це огидно самого життя і тому неможливо», - вважає філософ. Він підкреслив, що багато українців скоро зрозуміють, що держава будується не для них, і вони йому зовсім не потрібні. Політична влада стане ізольованою від волі простих українців.

  На думку європейця, мовні відносини є політичною проблемою країни, а нинішня політика Києва абсурдна. У підсумку вона не спрацює, настане політична нестабільність і люди відчують, що їх виключили з політичного життя. Крім того, філософ вважає, що багато українців вже не здатні розмежовувати сучасну Росію і частина досвіду радянських часів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми