Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

У 2020-му році Україна "зробить неможливе" - Зеленський

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Наша країна за допомогою об'єднання ідеї нації може «втілити в реальність неможливе». Згодом Україна стане динамічно розвивається державою, в якому тим позитивних змін буде розвиватися найшвидше.

  3389_15560773_zelen.jpg (18.76 Kb)


  Таку заяву гарант Конституції України Володимир Олександрович заявив у своїй колонці для спеціального випуску журналу «Новий час» «Мир в 2020».

  Відповідно до думки українського лідера, громадяни нашої країни вибрали вірний напрямок. Українці вибрали йти «до сучасної, європейської країні з ринковою економікою і сильною демократією». Також він підкреслив, що «у формулі майбутнього» для нашої країни є п'ять речей. Зеленський заявив: «Ми прагнемо миру, причому до світу на наших умовах. Іншими словами, це я про повернення територій української держави під контроль Києва, а також всіх наших людей. З припиненням обстрілів і справжнім, але ніяк не фейковий мирним процесом. Саме тому ми, але не будь-хто інший, повинні діяти і прагнути до мирних рішень питань ».

  Крім іншого, за твердженням Верховного головнокомандувача ЗСУ, Києву потрібні «ефективні інститути та прозорі правила гри, які для всіх обов'язкові. Перемога над корупцією, справедливі суди, а перед законом повинні все бути рівні ». Він додав: «Жорсткі рамки повноважень, в які буде поставлено будь-який чиновник - від президента до сільського старости. Безумовна захист прав власності. Це все те, що потрібно нам ».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми