Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Кому принесе користь легалізація борделів в Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: проституція

  З початком осінньої сесії перед Українською Радою виникло питання: чи варто зробити ескорт-індустрію легальної? Законопроект внесений депутатами. Думки з нього розділилися: самі політики виступають «за», правоохоронні органи, навпаки, проти, а ось працівниці професії утримуються від відповіді.

  7283_17438100_devushka-publ.jpg (29.54 Kb)


  Законопроект вже не перший раз обговорюється у вищих колах. Уряд бачить в легалізації великий джерело доходів скарбниці, однак рішучі дії раз по раз відкладаються. Навіть президент, згадавши в передвиборчій програмі легалізацію, після обрання зам'яв питання.

  В середині грудня закінчився соціальне опитування серед працівників правоохоронні на їхню думку - «за» або «проти». Підведені підсумки показали, що 39% підтримують легалізацію. Частина політиків також солідарна з цим, і причина тут не тільки в збільшенні доходів держави: багато хто з них помічені з дівчатами - робітницями даної професії

  На даний момент на Україні ескорт-послуги офіційно заборонені, проте кримінальному покаранню не підлягає. Як зазначає Березін, для борделів на даний момент є всі необхідні умови. Поліція виявляє лояльне ставлення і затримує працівників тільки при необхідності здати статистику. Борделі стабільно працюють роками, і єдина їх проблема - конкуренти. З розвитком інтернету пошук послуг і підбір кадрів став більш простим і доступним.

  З ним не згоден директор самоорганізації ескорт-працівників. Він вважає, що створилася система сприяє процвітанню хабарництва, кришування і насильницького відносини. У легалізації він бачить поява законних прав та наявність великих можливостей для дівчат. Самі працівники індустрії різняться на думці: зберегти існуючий стан або перейти на легалізоване. Юристи відзначають, що перехід на офіційне становище створить проблему кадрів, так як багато хто не захоче проходити процес реєстрації. Тому важливо не просто ввести відповідальність за незаконну діяльність, але накласти мораторій на перевірку.

  Так чи інакше, але вже не перший рік перед Україною стоїть питання про прийняття офіційного статусу для ескорт-індустрії, однак раз по раз думки діляться, і проекти відкладаються на потім.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми