Юлія Тимошенко, виступаючи в ефірі телеканалу «112 Україна», висловила жаль у зв'язку з тим, що Україна сьогодні змушують жити в стилі «95-го кварталу». На думку лідера партії «Батьківщина», нинішня влада переводить все в жарти і в стьоб, створюючи таким чином фасад, за яким приховують свої реальні дії. Тимошенко зазначила, що це повною мірою стосується і її недавнього конфлікту з президентом. За словами політика, особисто їй дуже шкода, що глава держави опускається до подібних жартів.
Тимошенко підкреслила, що вважає таку ситуацію просто неприпустимою. Вона також додала, що багато українців досі бачать у Володимира Зеленського «президента Голобородько» - тобто, людини, роль якого нинішній глава держави зіграв в телесеріалі. При цьому люди не бачать того, що насправді зараз робить шостий президент.
Окремо Тимошенко зазначила і розклад сил в парламенті 9-го скликання. Політик нагадала, що у Зеленського в Раді більшість, і фракція «Слуги народу» голосує так, як їм скаже президент.