Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Офіс президента не насторожив тезу Путіна про "один народ"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Офіс президента зробив заяву щодо того, що російсько-українські відносини повинні будуватися не на основі особистих геополітичних амбіціями конкретних людей. Їх повинні будувати люди, які хочуть жити в світі, як по той, так і по цей бік. Коментуючи інформацію, український дипломат Данило Лубківський зазначив, якщо прочитати кілька разів цю заяву, то не всі відразу стане зрозуміло.

  82_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  За словами Лубківського, Путін з доброзичливою посмішкою говорить, що ви, українці, - непорозуміння, немає вас, ви - окраїна, частина мого народу і держави, ми вас поглинути і станемо сильними і могутніми. А Офіс президента, як випливає з його примирливого заяви, частина одкровень Путіна не помічає і на все це відповідає: не лідер це буде вирішувати. Наші відносини вирішувати людям, які по «обидві сторони кордону» борються за мир. Якщо так, то, по-перше, треба в цих миролюбних людей по інший бік кордону спочатку відібрати назад свій кордон. Тому що дуже сильно вони за мир борються, території пропадають. По-друге, чомусь не насторожили Офіс президента слова Путіна про те, що українці і росіяни «один народ». Людям в кабінетах на Банковій чомусь не здається, що з усіх скандальних тез президента Росії саме цей є серцевиною, тобто, головним і визначальним? Чи не дивує, чому з такою наполегливістю саме Путін повторює цю тезу?

  Дипломат відзначає, насправді немає людей, які борються за мир по обидва боки кордону. Переважна більшість російських громадян підтримують думку про те, що українці - це непорозуміння, їх околиця, обдурена поляками та австрійцями. І Крим по праву забрали, і війна в Україні громадянська, і вона справедлива. І, якщо повернути бунтівну околицю, прибрати з неї українське заразу, загнати вигаданих українців мову під плінтус, Білорусь приборкати і Молдову повернути, то стане Росія знову великий і всім покаже. Путін обробляє і формує світогляд росіян на десятиліття вперед. Якщо на найвищому національному рівні не чинити цьому опір і не спростовувати ключові, а не похідні тези, тоді мільйони Путіна навчать владу в Києві, як правильно боротися за мир на околиці окупаційної зони.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми