Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Телеведуча: сам Сивохо - це ще півбіди, дивіться, кого він зібрав в свою команду

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Сивохо

  Поки вчора всі обговорювали самого радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, критикували його виступ і неготовність дати відповіді на, здавалося б, зрозумілі питання, лише одиниці звернули увагу на те, хто ж виявився в команді одіозного «примирителя».

  2609_124621_sivodo.jpg (35.87 Kb)


  Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Ольга Лень.

  Вона зазначає, на презентації «платформи примирення» Сергій Сивохо наступне слово після себе дав такий собі Марині Хацаюк. Зазначив, що в його команді саме вона «відповідає за комунікативні технології». І вже ця Марина далі зазнала марення, що всі війни від поганої комунікації. Дівчина запропонувала рецепт для зупинки війни - відновлення довіри і зменшення страху між українцями і українцями. Що там десь ще є російська армія Маринка не помітила.

  За словами телеведучої, не помітила Марина Хацаюк армію не випадково. Справа в тому, що до того, як почала допомагати Сивохо з комунікаціями, як сам він висловився, «за дорученням Володимира Зеленського», Марина Хацаюк разом з чоловіком «відповідала за комунікаційні технології» в якійсь мутній секті АллатРа. Секта «АллатРа» була заснована в 2014 році на базі якоїсь ГО «Лагода», що діє з 2011 року. Початок російської агресії збіглося з активізацією. І відома, зокрема, тим, що однією з центральних фігур в міфології секти є якийсь персонаж «Номо», який повинен врятувати всіх слов'ян, і в образі якого впадає в очі ідентичність з чинним президентом РФ. Ця організація має десятки сайтів, Ютьюб-каналів, кілька видавництв, газет і цілу мережу телестудій. Є навіть представництва по всьому світу. «Ми поза політикою і поза релігією», - пишуть на сайті секти. Це ж треба! І ці «поза політикою». Який збіг! І ось цих сектантів зібрав навколо себе Сергій Сивохо, щоб вони розповідали про «взаєморозуміння і примирення». «Може Сивохо зібрав їх, щоб розповідали про месію-Номо-Путіна? Може і сам Сивохо член секти АллатРа? І, якщо Сивохо все це робить за «дорученням Зеленського», то може сектант Аллатри сам Володимир Зеленський? », - задається питанням телеведуча.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми