У той час, як інфекція коронавірусу нового штаму щодня інфікує десятки тисяч людей по всьому світу, забирає життя тисяч людей в день, в тому числі і в Україні, в самопроголошеній «Донецької Народній Республіці» поспішили висунути маразматичну версію про те, що дана хвороба штучно була створена на території української держави.
Як стало відомо з повідомлення так званого спікера «народної міліції ДНР» Дмитра Астраханя, «оборонне відомство» ОРДО представило власну версію походження коронавирусной інфекції COVID-19. Так, бойовики стверджують, що вірус був розроблений в Україні в секретних біологічних лабораторіях.
Згідно зі словами Астраханя, на території України в даний час працює ціла мережа подібного роду лабораторій - в Дніпрі, Києві, Харкові, а також інших містах. Він також зазначив, що така інформація була «підтверджена ЦРУ». Спікер «народної міліції Донецької народної республіки» додав, що в містах України були зафіксовані спалахи смертей, в результаті чого «влади» окупованих районів Донецької області не можуть виключити версію про те, що коронавірусна інфекція була розроблена в «біологічних лабораторіях» української держави.