Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

"Нова хвиля мобілізації": Закликають всіх від 20 років в бойові війська

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: мобілізація

  Планується внести серйозні корективи в проведенні закликів в армію. Забирати буду з 18 років. З 1 квітня по 30 червня продовжується весняний призов для того, щоб всі бажаючі встигли пройти призов на строкову службу.

  3658_1556035560_atoo.jpg (36.75 Kb)


  Редакція вирішила розібратися, кого закликають і на скільки часу. .

  Спочатку заклик торкнеться чоловіків від 20 років. До цього списку не ввійдуть ті, хто має певні обмеження або повне звільнення. Для цього свою неспроможність для несення служби необхідно буде підтвердити документально. Змін зазнає також і призовний вік. З цього року почнуть забирати 18-річних хлопців. Модернізації повинна допомогти зробити армію України непробивною і потужною.

  Поки дана новина не радує тільки самих призовників, яким доведеться з цього нести службу. Зміни вже вступили в силу. Забирати юнаків буде можливо тільки після підписання письмового дозволу. Строковики не виконуватимуть архіважливі завдання, навіть якщо буде мобілізації. Їм доручать більш-менш просту роботу.

  Юнаки без освіти будуть залучені на 1,5 року служби, а випускникам ВНЗ виділять всього лише рік на навчальні тренування. Таку постанову вже в силі. Кількість призовників помітно збільшиться. В даний момент цифра вже перевалила за 16000 чоловік. У Збройні сили будуть спрямовані близько 9000 чоловік, в Національну гвардію більше 5000. У Державну прикордонну службу піде найменше - не більше 2000 чоловік.

  Київ уже планує закликати на службу близько 600 чоловік. Чим загрожує таке нововведення, буде видно в наступному році. Найбільша кількість призовників буде в Дніпропетровській області, а на другому місці луганська область. Витрати не будуть маленькими. Уряд вже встигла нарахувати близько 70 мільйонів гривень на початковому етапі.

  Всі необхідні питання, що коливаються проходження служби, можна буде дізнатися по гарячій лінії, яка вже працює в повну силу з 5 березня. Уже встигло надійти тисячі дзвінків, на які встигли видати повні вичерпні відповіді громадянам. Народ буде проінформований, тому Міністерство оборони готується до позитивних результатів.

  Цей рік стане настільки серйозним, що модернізація торкнеться офіцерів запасу, які також будуть проходити строкову службу. У віці до 43 років всі, хто не встиг пройти службу, але встигли отримати військове звання і відучилися на військовій кафедрі, зможуть взяти участь у заклику. У 2020 році очікуються серйозні зміни, які торкнуться всіх сфер, починаючи від військової служби і закінчуючи пенсійними модернізаціями з введенням електронних трудових і автоматичного нарахування стажу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми