Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Ніцой про здачу чиновниками мовного іспиту: це покаже багато чого

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Ніцой

  Захисниця української мови Лариса Ніцой заявила в інтерв'ю «Главреду», що введення іспитів для чиновників з державної мови є ще одним важливим кроком у глобальній програмі посилення української мови для формування загального українського світогляду.

  25_1627109118_wfww.jpg (29.61 Kb)


  Експерт зазначила, що багато чиновників будуть намагатися уникнути цього іспиту, в зв'язку з чим всі зусилля потрібно спрямувати на боротьбу з корупційними схемами, щоб кандидати на певну посада не намагалися обійти цю вимогу і необхідність здавати іспит. Ніцой впевнена, що в Україні немає людей, які не знають української мови і не вивчали його.

  «Нашій незалежності вже 30 років, і українську мову вже давно вивчають в школах. І те покоління, яке претендує на посади, вже вивчало українську мову в школі. Якщо люди не знають української мови, то це говорить лише про їх антидержавній суті. А навіщо нам такі діячі на постах? Вони не будуть цінними на державних посадах, тому що будуть здійснювати шкідливу для держави діяльність», - вважає Ніцой. За її словами, міфом є те, що ми можемо відсіяти разом з тими, хто не знає української мови, хороших фахівців.

  «Для всіх людей, які претендують на державні посади не для того, щоб нажитися, а для того, щоб служити країні, здача іспиту з мови буде доказом їх бажання працювати на Україну», - вважає вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми