Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

МОЗ затвердили список професій, для ких вакцинація буде обов'язковою

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: вакцинація

  У МОЗі вважають, що, окрім педагогів, зобов’язані зробити щеплення ще посадовці різних рівнів.

  0055_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Міністерство охорони здоров’я України підготувало проєкт наказу про перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких повинні зробити щеплення проти коронавірусу.

  Зокрема, у документі йдеться про те, що обов’язковій вакцинації підлягають:

  працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів;
  працівники місцевих державних адміністрацій;
  працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.
  Проєкт наказу оприлюднено на сайті Федерації професійних спілок України.

  Зазначається, якщо працівники вказаних сфер відмовляться від Covid-щеплення, то їх відсторонять від виконання обов’язків. У МОЗ пояснюють, що такий підхід вже передбачено чинним законодавством України. Також йдеться про те, що у випадку загострення вірусу перелік можуть розширити.

  А у квітні цього року Європейський суд з прав людини підтвердив положення національного законодавства, що «обов’язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не перечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми