Влада та політики, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Мінцифра планує перевести Держстат на диджитальні рейки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Держстат, Федоров

  Міністерство цифрової трансформації планує оцифрувати Державну службу статистики, скоротити штат відомства на 30% та створити єдину центральну юрособу.

  6981_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Як повідомляє Forbes, аудит служби розпочався ще у 2021 році, а активна розробка стартувала вже під час повномасштабної війни.
  «Завдання — побудувати сучасну організацію, яка більше схожа на IT-компанію і в режимі реального часу збирає, швидко обробляє і розповсюджує дані», — зазначив віцепремʼєр Михайло Федоров.

  Видиму користувачам частину проєкту, новий портал Держстату, планують запустити у другій половині 2023-го.

  Крім цього запланована реорганізація адміністративної структури, створення внутрішньої IT-системи для збору й обробки інформації, перенос історичних даних за понад три десятиліття незалежності, скорочення штату держоргану на 30% та створення єдиної центральної юрособи. У 2022 році вже зменшили кількість співробітників з понад 6000 співробітників до 4600.

  Кошторис від консалтингу до реалізації становить близько 55 млн грн.

  Фінансуватиме реорганізацію держоргану програма EGAP, яку підтримує уряд Швейцарії. Розробкою займатиметься найбільша в Україні ІТ-компанія EPAM.

  Як повідомляє видання, фішка оновленої системи — опція автоматизованого збору даних та взаємодія з іншими адміністративними реєстрами. Наприклад, можна отримувати інформацію про споживчі ціни не від вибірки респондентів, які регулярно заповнюють опитувальники, а від PPO в магазинах і супермаркетах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми