Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

путін посилює військову промисловість

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: росія, промисловість

    У першому кварталі 2023 року виробництво в Росії біноклів, монокулярів та інших оптичних приладів зросло на 73% від аналогічних показників минулого року.

    4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


    За рік війни в Україні Росія наростила виробництво товарів подвійного призначення і розширила заводи по виробництва озброєння.

    Так, російський завод з виробництва безпілотників в Дубні перейшов на роботу в три зміни. "Смоленський авіаційний завод", що виробляє крилаті ракети, планує збільшити кількість співробітників з 2000 до 4300.

    У першому кварталі 2023 року виробництво в Росії біноклів, монокулярів та інших оптичних приладів зросло на 73% від аналогічних показників минулого року.

    Виробництво радіолокаційної, радіонавігаційної апаратури, електродвигунів, генераторів, акумуляторів, спеціального одягу та взуття зросло на 40-110%, що може свідчити як про заміщення продукції, що раніше імпортувалася із західних країн, так і про збільшення виробництва для армії.

    Військове виробництво агресора
    Станом на 1 лютого 2023 року президент РФ Володимир Путін перекинув всю російську промисловість на військове виробництво. Виробництво країни-агресора наприкінці 2022 року знизилося лише на 0,7%.

    Виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції, яка, на думку економістів, може включати деталі для авіаційних та ракетних двигунів, оптичних прицілів та інших систем, продемонструвало зростання на 4%.

    Станом на 23 лютого 2023 року витрати на окупаційну армію були збільшені майже 1,5 рази в порівнянні з законом про Ббюджет, прийнятим в 2022 році, — до 5 трлн рублів. Ще 4,2 трлн рублів уряд агресора витратить за статтею "національна безпека", куди зашиті бюджети МВС, Росгвардіі і спецслужб.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть  ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми