Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Військова служба проходитиме за стандартами НАТО

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЗСУ, НАТО

  В Міністерстві оборони України розпочали розробляти зміни до Положення про проходження військової служби у ЗСУ в мирний час і в особливий період. Вони будуть чітко розмежовані і регульовані відповідно до стандартів НАТО.

  6260_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)


  У відомстві повідомили, що військовослужбовці призначатимуться на посади, які відповідають їх фактичним військовим званням.
  Для військових будуть встановлені мінімальні і максимальні строки вислуги та перебування у військовому званні, а призначатися на вищі посади вони будуть за рейтингом.

  Окрім цього, Міноборони запровадить ротації військових на певних посадах, щоб вони набували нового досвіду.
  В повідомленні зазначається, що ті військовослужбовці, кандидатури яких двічі відхиляли від підвищення по службі, можуть бути звільнені.
  В Міноборони наголосили, що після розробки, погодження та розгляду КМУ проєкту змін до «Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ», його буде подано на підпис президенту.
  До кінця року Україна здатна імплементувати майже 30−35% стандартів НАТО. Наразі вже майже 18% стандартів НАТО впроваджено, ще стільки Україна імплементує до кінця року.

  Попри це, Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг повідомив, що вступ України до НАТО під час війни навіть не стоїть на порядку денному. Україна не зможе приєднатися до НАТО, поки триває війна.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми