Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

НАЗК запросило міжнародних спонсорів війни відвідати Україну

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НАЗК, спонсори війни, запрошення в Україну

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило листи до компаній, які внесені до переліку міжнародних спонсорів війни. Агентство пропонує керівникам таких компаній відвідати Україну та побачити наслідки російської агресії на власні очі й обговорити вихід бізнесу з країни-терористки Росії.

  4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  "Якщо хтось вважає, що війна десь далеко, то це не так. Ця війна стосується кожного, а її наслідки відчуває увесь світ. Ми хочемо наочно показати міжнародному бізнесу, куди та на що саме йдуть податки, які він сплачує державі-терористу. Саме тому ми запрошуємо керівництво компаній з переліку спонсорів війни в Україну. Ми готові продемонструвати той жах, який принесла росія на нашу землю і продовжує це робити", – заявив очільник НАЗК Олександр Новіков.

  У звернені також зазначається, що НАЗК відкрите для діалогу щодо стратегій компаній з переліку спонсорів війни щодо виходу з РФ. Агентство сподівається почути відповідні публічні заяви компаній щодо засудження російської агресії проти України, побачити корпоративні рішення щодо ділової активності в РФ (наприклад, скорочення діяльності або вихід з ринку).

  Ініціатива повністю відповідає Керівним принципам ООН щодо підприємницької діяльності та прав людини, яких мають дотримуватися відповідальні підприємства. Згідно з ними, щоб оцінити ризики для прав людини, бізнес-підприємства повинні, серед іншого, брати участь у змістовних консультаціях з потенційно постраждалими групами та іншими відповідними зацікавленими сторонами.

  Зазначимо, що перелік міжнародних спонсорів війни є інструментом, запровадженим НАЗК, з метою спонукання до виходу з Росії міжнародних компаній, які продовжують працювати в РФ, сплачувати там податки, підтримувати окупаційні війська товарами та послугами (як у випадку з пільговими кредитами банків для російських військових).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми