Влада та політики, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Команда МВФ прибула до Києва: що відомо

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: делегація МВФ, візит в Київ

  Діалог високого рівня буде фокусуватися на перспективних заходах та викликах в контексті програми розширеного фінансування.

  4129_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Команда МВФ на чолі із заступником директора Європейського департаменту Фонду Умою Рамакрішнан розпочинає сьогодні в Києві зустрічі з українською владою.

  Про це заявив представник Фонду в Україні Ваграм Степанян, нагадавши, що також заплановані зустрічі з іншими зацікавленими сторонами, повідомляє Reuters.

  "Команда МВФ на чолі із заступником директора Європейського департаменту Фонду Умою Рамакрішнан розпочинає сьогодні в Києві зустрічі з українською владою та іншими зацікавленими сторонами", — зазначив Степанян.

  "Діалог високого рівня буде фокусуватися на перспективних заходах і викликах в контексті програми розширеного фінансування (EFF), яку реалізує Україна за підтримки МВФ", — додав Степанян.

  Місія МВФ проводить другий огляд багаторічної кредитної програми країни на суму $15,6 млрд.

  Чотирирічна програма для України є частиною глобального пакету обсягом $115 млрд з підтримки економіки в умовах відбиття російської агресії.

  Війна в Україні та допомога МВФ
  3 квітня 2023 року МВФ перерахував Україні перший транш в $2,7 мільярда за новою програмою.

  МВФ і Україна досягли угоди по першому перегляду програми розширеного фінансування.

  У травні 2023 року місія МВФ розпочала перший перегляд програми з Україною. Повідомлялося, що головною метою місії буде оцінка прогресу у виконанні політичних зобов'язань і умов Програми з боку української влади.

  В уряді розповіли, скільки планують отримати від МВФ у 2024 році. Кабінет міністрів у 2024 році очікує отримати 5,4 млрд доларів у рамках чотирирічної програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

  З 25 вересня 2023 року місія МВФ розпочала у Варшаві технічні дискусії для підготовки другого перегляду програми розширеного фінансування EFF. У разі її успіху Україна розраховує на отримання третього траншу кредиту в розмірі близько $900 млн до кінця року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми