Влада та політики, Сільське господарство та промисловість, Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Посол України спростував міфи поляків щодо українського зерна

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: блокада кордону, Польща

  Кампанія, яку польські фермери провадять проти українського збіжжя та іншої агропродукції, побудована на міфах і безпідставна. А блокада кордону впливає на весь польсько-український торговий обмін та економіки обох країн.

  85_190013-1_large.jpg (42.79 Kb)

  Про це заявив посол України в Польщі Василь Зварич у Facebook. Він спростував найбільш поширені в сусідній країні міфи щодо української сільськогосподарської продукції.

  "Не піддавайтесь обману та маніпуляціям! Свою ненависть до продукції з України фермери-протестувальники будують на міфах, які суперечать дійсності. Кампанія проти агропродовольчої продукції з України є безпідставною. Правда - інша і не така "загрозлива" для фермерів із Польщі та інших країн ЄС", - написав Зварич.

  Дипломат наголосив, що перш ніж потрапити на європейський ринок, українська продукція перевіряється на якість відповідно до законодавства Євросоюзу.

  "Інакше вона не потрапила б на ринок ЄС", – зазначив Зварич.

  Посол також зауважив, що польської продукції в українських магазинах значно більше в процентному відношенні.

  "Присутність продукції з України в польських магазинах – мізерна", – зазначив дипломат.

  Також Зварич наголосив, що нині зерно з України через Польщу йде лише транзитом і воно становить всього 5% від загального експорту українського зерна. Основним для України залишається "зерновий коридор" через Чорне море та Дунай.

  Блокада ж кордону польськими фермерами негативно впливає на весь польсько-український торговий обмін та на економіку не лише України, а й Польщі.

  "Від цього втрачає не лише Україна, а й польські підприємці, які щороку експортують на український ринок товарів на близько 12 мільярдів доларів", – наголосив Зварич.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми