Влада та політики Автор: admin Друкувати

Ціна провалених урядом реформ - 460 мільйонів доларів у рік

 • Джерело: ZN.UA .  → Ключові теги: реформи, уряд, ціна, Мінфін, МВФ, Нацбанк

  Сьогодні в країні вже почав розвертатися проект "Янукович-2015", і пов'язана з ним політична турбулентність не дозволяє уряду скорочувати бюджетний дефіцит, підвищувати тарифи і погоджуватися на плаваючий обмінний курс.


  9898_1.jpgНа думку опитаних експертів, уряд не хоче виконувати взяті на себе перед Міжнародним валютним фондом зобов'язання через загрози розпуску ради і нової парламентської кампанії. Сьогодні в країні вже почав розвертатися проект "Янукович-2015", і пов'язана з ним політична турбулентність не дозволяє уряду скорочувати бюджетний дефіцит, підвищувати тарифи і погоджуватися на плаваючий обмінний курс.

  За ймовірного розпуск парламенту і спроби перевести його в двопалатну форму з наступними виборами непопулярні реформи заберуть очки в партії влади. Тому й доводиться уряду Азарова-Арбузова активно залучати гроші на зовнішніх ринках для рефінансування старих боргів за ставками, істотно вищими, ніж пропонує МВФ: при вартості кредитів фонду на рівні 3% річних Мінфін виходить на зовнішні ринки з бондами під 7,25% річних.

  На сьогоднішній день обсяг свіжих бондових позик уряду становить вже 4,7 млрд дол. - це майже 2/3 потреб Мінфіну у валюті (без урахування у цьому показнику боргів Нацбанку перед МВФ). Загальний же обсяг зовнішніх боргів, які потрібно погасити уряду в цьому році, становить приблизно 11 млрд дол. Позичати які також доведеться у зовнішніх інвесторів, які продовжують полювати за високими процентними ставками.

  Таким чином, тільки процентна ціна небажання проводити реформи становить 4,25%, що при сумі боргів в 11 млрд еквівалентно виплатам у 460 млн дол. на рік.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми