Влада та політики Автор: admin Друкувати

Ціна провалених урядом реформ - 460 мільйонів доларів у рік

 • Джерело: ZN.UA .  → Ключові теги: реформи, уряд, ціна, Мінфін, МВФ, Нацбанк

  Сьогодні в країні вже почав розвертатися проект "Янукович-2015", і пов'язана з ним політична турбулентність не дозволяє уряду скорочувати бюджетний дефіцит, підвищувати тарифи і погоджуватися на плаваючий обмінний курс.


  9898_1.jpgНа думку опитаних експертів, уряд не хоче виконувати взяті на себе перед Міжнародним валютним фондом зобов'язання через загрози розпуску ради і нової парламентської кампанії. Сьогодні в країні вже почав розвертатися проект "Янукович-2015", і пов'язана з ним політична турбулентність не дозволяє уряду скорочувати бюджетний дефіцит, підвищувати тарифи і погоджуватися на плаваючий обмінний курс.

  За ймовірного розпуск парламенту і спроби перевести його в двопалатну форму з наступними виборами непопулярні реформи заберуть очки в партії влади. Тому й доводиться уряду Азарова-Арбузова активно залучати гроші на зовнішніх ринках для рефінансування старих боргів за ставками, істотно вищими, ніж пропонує МВФ: при вартості кредитів фонду на рівні 3% річних Мінфін виходить на зовнішні ринки з бондами під 7,25% річних.

  На сьогоднішній день обсяг свіжих бондових позик уряду становить вже 4,7 млрд дол. - це майже 2/3 потреб Мінфіну у валюті (без урахування у цьому показнику боргів Нацбанку перед МВФ). Загальний же обсяг зовнішніх боргів, які потрібно погасити уряду в цьому році, становить приблизно 11 млрд дол. Позичати які також доведеться у зовнішніх інвесторів, які продовжують полювати за високими процентними ставками.

  Таким чином, тільки процентна ціна небажання проводити реформи становить 4,25%, що при сумі боргів в 11 млрд еквівалентно виплатам у 460 млн дол. на рік.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми