Влада та політики Автор: admin Друкувати Коментарів: 3

Міліціонери зі Львова "накапали" на свого командира: Ображає, матюкається ще з зарплати не платить...

 • .  → Ключові теги: МВС

  Патрульні міліціонери зі Львова невдоволені своїм командиром


  8819_6.jpgШановний пане Міністр!

  Звертаються до вас працівники патрульної служби м.Львова з проханням до вас прийняти міри до командира батальйону патрульної служби полковника міліції Гребенюка А.А., який сестиматично зловживає службовим становищем, знущається над підлеглими, перед строєм виражається нецензурними словами, без підставно наказує людей, ріже проценти для економії коштів ( покарано за серпень місяць приблизно 70 осіб), збільшив робочі години, які не оплатчуються(працюєм по 17-18 годин, а пишеться 12 годин, під час занять виходить робочий день більше доби, які не обідаючи йдуть на роботу).

  Люди за 2 суток сплять дві - три години, кожного дня вимагається затримання, ображає нашу людську гідність, а якщо комусь не подобається вимагає писати рапорт на звільнення.

  Розводи проводить не виходячи з кабінету, де черговий запрошує всіх в кабінет до нього, де розмова починається з нецензурної лайки в нашу сторону. З його слів 1600 грн. зарплата для працівників забагато, де в кожного є сімя та сплатчується за комунальні послуги.

  Кожного дня шукає покарання для зняття процентів (від 10-30% на три місяці). Після здачі зброї РВ, слідуєм в батальйон, де в командира Гребенюка А.А. здаєм зміну 2,5 години, та знову заступаємо на другі сутки, де все продовжується те саме.

  Зверніть увагу на бухгалтерію, яка недораховує гроші по вказівці командира БПС, кожного місяця зарплати різні. Безпідставно проводять кадрові та атестаційні комісії де карає працівників міліції, доганами та зняттям грошей від одного, до трьох місяців!

  Просимо Вас віднестися до нас з порозумінням, та прийняти рішення!

  ( з блогу Міністра внутрішніх справ)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.

Коментарі


 • це все правда. В батальйоні повний кіпіш. Походу бугалтерія сьогодні спати не буде!!! Командир готується їхати в обласне управління на кавьор.злий як собака!!!!


 • нехай би вигнали того пі**ра!!!


 • О нем можно было еще больше написать, как он бухает на работе, что он, по вечерам, с помощью своего замполіта-кухара Дякива Романа готовят разные кушанья на электроплите и потом пють в кабинете и так далее...
  О его БАБУШКЕ!!!
  Он заставляет покупать показатели
  P.S. Желаю ему здоровя..........

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми