Влада та політики Автор: admin Друкувати

Янукович ветував закон, що забороняє всі лотереї, крім державних

 • .  → Ключові теги: лоторея

  Янукович відзначає невідповідність іншим нормативним документам визначення в цьому законі лотереї, а також визначення операторів державних лотерей як дозвільних органів, оскільки вони такими не є відповідно до закону "Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності".

  Президент України Віктор Янукович застосував право вето до закону "Про державні лотереї в Україні", повідомляє прес-служба глави держави.

  На думку президента, відповідним законом встановлюється надмірне державне регулювання господарської діяльності оператора державних лотерей, яке обмежує конкуренцію в цій сфері, а отже, створює ризик порушення норми про те, що держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності.

  "За таких обставин вважаю за доцільне утриматися від введення: обмеження кількості операторів державних лотерей, які здійснюють діяльність в Україні; проведення конкурсного відбору операторів державних лотерей. Але необхідно встановити більш жорсткі вимоги до операторів державних лотерей, передбачивши наявність досвіду роботи на лотерейному ринку. Також пропоную визначити, що вимоги, за якими проведення державних лотерей є виключним видом господарської діяльності оператора державних лотерей, не поширюються на державні банки", — йдеться у пропозиціях Януковича до закону.

  Крім того, президент пропонує передбачити, що ліцензування з випуску та проведення лотерей здійснюється відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

  Також Янукович вважає за необхідне вилучити із закону "Про державні лотереї в Україні" питання обов'язкового створення Кабінетом міністрів відповідного дорадчо-консультативного органу.

  Недостатньо обгрунтованим глава держави вважає положення, згідно з якими на операторів державних лотерей не поширюються обмеження, встановлені законодавством, щодо граничних розмірів виплат готівкою, а також дотримання лімітів готівки в касі.

  "З цього приводу слід зауважити, що останніми роками у світі спостерігається швидкий розвиток безготівкових розрахунків. Такі розрахунки є безпечними та ефективними і грають вирішальну роль в успішному функціонуванні фінансової системи держави. Саме завдяки переходу на безготівкові розрахунки багатьом державам Заходу вдалося побороти корупцію і тіньову економіку. У зв'язку з цим пропоную утриматися від встановлення щодо операторів державних лотерей зазначеного винятку", — йдеться у пропозиціях президента

  Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон "Про державні лотереї в Україні" 5 липня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми