Влада та політики, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Заборгованість по бюджету покриють векселями

 • Джерело: ua.korrespondent.net.  → Ключові теги: Влада, держбюджет, борги

  Верховна Рада дозволила Кабміну покрити казначейськими векселями бюджетну заборгованість перед тепло- і водопостачальними компаніями, яка вже досягла $2,4 млрд і ставить під загрозу закупівлі російського газу.

  veksel.jpg

  У підготованому Кабміном проекті закону про держбюджет на поточний рік не вказана сума випуску векселів, термін обігу яких складе п'ять років, а прибутковість - 5% річних. Постачальники газу повинні тепер приймати ці боргові зобов'язання в рахунок боргу за паливо, спожите комунальним сектором.

  На 1 вересня борг держбюджету перед регіонами за субсидіями становив 10,6 млрд грн ($1,33 мільярда) за тепло та 8,2 млрд грн ($1,03 млрд) - за водопостачання.

  Уряд президента Віктора Януковича відмовляється підтримати вимогу ключового кредитора країни МВФ і підвищувати тарифи на газ, тепло і воду для населення, субсидуючи їх із держбюджету. На тлі відсутності домовленості з фондом щодо чергового траншу кредиту і в умовах падіння попиту на український експорт країна зіткнулася зі скороченням доходів скарбниці, зростанням бюджетного дефіциту і виснаженням валютних резервів.

  Додамо, що опозиційні депутати реструктуризацію боргу перед ЖКГ векселями не підтримують.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми