ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Оформити субсидію тепер можна сидячи на дивані онлайн

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Мінсоцполітики, Кабмін, ІТ, субсидії

  Міністерство соціальної політики перевело всі свої послуги в електронну форму.

  2467_1402369871_a4243019c1_full.jpg (63.66 Kb)


  Про це у Facebook повідомив директор з інформаційних технологій Приватбанку і співзасновника громадської організації ICT Competence Center, що займається впровадженням електронного уряду, Дмитро Дубілет.

  "Сьогодні (15 жовтня. — ред.) відбулася знакова подія у розвитку електронного уряду України. З'явилося перше міністерство, у якого всі плановані послуги переведені в електронну форму — Міністерство соціальної політики. Якщо ви зайдете на iGov і в фільтрі виберіть „Управління праці та соціального захисту населення“, то вам здасться список з 17 послуг, і всі ці послуги тепер доступні онлайн", — написав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенцям з Донбасу збільшать допомогу до 2400 грн в місяць

  Він учтонил, що дві найбільш популярні послуги — оформлення субсидій на оплату комунальних послуг та допомога при народженні дитини — запустили раніше. Сьогодні ж запущені інші.

  "Всі ці послуги тепер доступні повністю через Інтернет (тобто для їх оформлення взагалі нікуди ходити не потрібно). Крім того, система контролює час відпрацювання заявок і причини відмов. Також громадянам на емейл будуть приходити опитування щодо якості обслуговування", — зазначив Дубілет.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенцям з Донбасу збільшать допомогу до 2400 грн в місяць

  При цьому оформлення субсидій поки доступно тільки для окремих районів Києва, окремих міст Київської і Черкаської областей, а також для всієї Дніпропетровської області. Інші послуги — поки що тільки для Дніпропетровської області. За його словами, незабаром планується запустити систему по всій Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми