ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

МВФ вимагає скасування пільг і привілеїв в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ, пільги

  У п’ятницю, 24 червня, Кабмін планує скоротити перелік професій і посад працівників з так званих "списків № 1 і № 2" зі шкідливими умовами праці.

  9521_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Це одна з поступок, які прем’єр Володимир Гройсман робить перед МВФ, і одночасно спосіб не підвищувати пенсійний вік.

  У першому списку – найшкідливіші професії. Це гірницькі спеціальності – інженери, маркшейдери, прохідники; робітники, зайняті в чорній металургії, трубопрокаті, коксохімічному виробництві та хімпромі, льотчики, атомники, метробудівці й ті, хто зайнятий на шкідливих виробництвах, пов’язаних зі сплавами металів. А також люди, що працюють з вибухівкою, азбестом, склом.

  У другий список входять машиністи, оператори кранів, геологи та механізатори, деякі викладачі, більшість медпрацівників, слюсарі, працівники театрів і цирків.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на квартири почнуть зростати

  "За першим списком кількість працівників, які мають право на пільговий вихід на пенсію, становить 169 тисяч осіб. Їх скоротять до 55 тисяч. За другим списком з 223 тисяч чоловік скоротять до 102 тисяч", – розповів екс-депутат Ради Андрій Павловський.

  За словами голови шахтарської профспілки Михайла Волинця, список "схудне більш ніж наполовину". З обох списків випадають робочі, задіяні у видобутку залізних руд, роботі з кольоровими металами, працівники ГЗК, рятувальники.

  "Гірше тільки медикам: позбавлять пільгових пенсій майже всіх: рентгенологів, хірургів, інфекціоністів, медсестер психлікарень", – підкреслив він.

  Також позбавлять пільг майже всіх педагогів, працівників хімічної галузі, залізничників, атомників. Більшості термін виходу на пенсію з 35-40 років піднімуть до 50-55.

  Серед пільг головна – достроковий вихід на пенсію. Також це надбавки за шкідливість до пенсій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми