ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Боржникам "закриють" субсидії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: субсидії

  З 1 травня субсидію не призначатимуть споживачам, які не платили за комунальні послуги більше 2 місяців.

  6993_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  "Якщо буде інформація про прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний строк не призначається. Структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує про це особу.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як заробляти на "комуналці"

  Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії.

  В іншому випадку - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений строк можуть продовжити на підставі рішення районної, районної у містах Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті ради або комісії, яка ними утворюється, за наявності поважних причин", - йдеться у постанові уряду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми