ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Порошенко займатиметься українською "комуналкою" самотужки

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: комуналка

  Президент Петро Порошенко підписав закон, що надає президенту повноваження тимчасово призначати членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

  18_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Про це свідчить інформація на сторінці відповідного прийнятого парламентом законопроекту №7342-1 на сайті Верховної Ради.
  Документ повернутий з підписом президента 12 грудня.

  Закон вступить в силу з дня, наступного за днем його опублікування.

  Як повідомлялося, Верховна Рада 7 грудня внесла зміни в закон "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг", надавши президенту повноваження тимчасово призначати членів комісії на вакантні посади на термін не більше трьох місяців.

  "До призначення нового складу (нових членів) регулятора відповідно до статті 8 цього закону і в разі неправомочність регулятора, президент України призначає членів регулятора в кількості, яка дорівнює кількості вакантних посад, до моменту призначення членів регулятора, обраних за результатами відкритого конкурсного відбору, але не більш, ніж на три місяці ", - сказано в законі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  Нагадаємо, в кінці листопада НКРЕКУ втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Разом з тим номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКУ була сформована зі значним запізненням і недавно приступила до роботи.

  НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми