ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Порошенко займатиметься українською "комуналкою" самотужки

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: комуналка

  Президент Петро Порошенко підписав закон, що надає президенту повноваження тимчасово призначати членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

  18_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це свідчить інформація на сторінці відповідного прийнятого парламентом законопроекту №7342-1 на сайті Верховної Ради.
  Документ повернутий з підписом президента 12 грудня.

  Закон вступить в силу з дня, наступного за днем його опублікування.

  Як повідомлялося, Верховна Рада 7 грудня внесла зміни в закон "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг", надавши президенту повноваження тимчасово призначати членів комісії на вакантні посади на термін не більше трьох місяців.

  "До призначення нового складу (нових членів) регулятора відповідно до статті 8 цього закону і в разі неправомочність регулятора, президент України призначає членів регулятора в кількості, яка дорівнює кількості вакантних посад, до моменту призначення членів регулятора, обраних за результатами відкритого конкурсного відбору, але не більш, ніж на три місяці ", - сказано в законі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  Нагадаємо, в кінці листопада НКРЕКУ втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Разом з тим номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКУ була сформована зі значним запізненням і недавно приступила до роботи.

  НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми