ЖКГ та благоустрій, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Українцям доведеться більше платити за холодну воду

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: вода, тарифи

  Шістдесят українських компаніях, які надають послуги водопостачання, змінюється тариф на холодну воду.

  3626_1467646312_taryfy.jpg (52.21 Kb)


  Стало відомо, що Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення на 2018 рік для цілого ряду водоканалів України.

  Під час чергового засідання комісії НКРЕКУ були прийняті відповідні рішення. Згідно з прийнятими постановами, в 2018 році тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення були змінені для 60 компаній. В тому числі, тарифи будуть підняті в Дніпрі, Львові та Харкові: «Дніпроводоканал» - тариф на водопостачання на рівні 6,47 гривні / метр кубічний (зростання на 4,69%) і водовідведення - 4,25 гривні / 1метр кубічний (зростання на 0,47 відсотка); «Львівводоканал» - тариф на водопостачання на рівні 7,09 гривні за один кубометр (зростання на 10,61 відсотка) і водовідведення - 3,62 гривні за кубометр (зростання на 5,85 відсотка); «Харківводоканал» - тариф на водопостачання на рівні 8,38 гривні за кубометр (зростання на 16,71 відсотка), а на водовідведення - 4,36 гривні за один метр кубічний (зростання на 9,55 відсотка)».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін погодив підвищення зарплат вчителям

  Також в повідомленні говориться, що на зміну тарифів вплинуло зміна витрат на оплату праці, ставок податків, курсу валют для ліцензіатів, вартості електроенергії, вартості реагентів і деякі інші фактори.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми