ЖКГ та благоустрій, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Українцям доведеться більше платити за холодну воду

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: вода, тарифи

  Шістдесят українських компаніях, які надають послуги водопостачання, змінюється тариф на холодну воду.

  3626_1467646312_taryfy.jpg (52.21 Kb)

  Стало відомо, що Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення на 2018 рік для цілого ряду водоканалів України.

  Під час чергового засідання комісії НКРЕКУ були прийняті відповідні рішення. Згідно з прийнятими постановами, в 2018 році тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення були змінені для 60 компаній. В тому числі, тарифи будуть підняті в Дніпрі, Львові та Харкові: «Дніпроводоканал» - тариф на водопостачання на рівні 6,47 гривні / метр кубічний (зростання на 4,69%) і водовідведення - 4,25 гривні / 1метр кубічний (зростання на 0,47 відсотка); «Львівводоканал» - тариф на водопостачання на рівні 7,09 гривні за один кубометр (зростання на 10,61 відсотка) і водовідведення - 3,62 гривні за кубометр (зростання на 5,85 відсотка); «Харківводоканал» - тариф на водопостачання на рівні 8,38 гривні за кубометр (зростання на 16,71 відсотка), а на водовідведення - 4,36 гривні за один метр кубічний (зростання на 9,55 відсотка)».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін погодив підвищення зарплат вчителям

  Також в повідомленні говориться, що на зміну тарифів вплинуло зміна витрат на оплату праці, ставок податків, курсу валют для ліцензіатів, вартості електроенергії, вартості реагентів і деякі інші фактори.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми