ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Кому з українців можуть відмовити в отриманні субсидії?

 • Джерело: napensii.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Перерахунок соціальної допомоги населенню почнеться через кілька тижнів і торкнеться приблизно 8 млн. Українських сімей. Багато сімей можуть втратити субсидій через нові правил розрахунку, зростання пенсій і зарплат.

  3255_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Відомо, що доходи субсідіантов вважають в кінці опалювального сезону. На сьогоднішній день при перерахунку субсидій приймаються до уваги доходи, які були отримані за останні 6 місяців, а не за попередній календарний рік, як це було раніше. Таким чином, на перерахунок субсидій вплине зростання мінімальної зарплати і пенсій.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін анонсував розрив економічних відносин з Росією

  Сім'ю можуть позбавити субсидії, якщо уряд вважатиме, що ця сім'я, виходячи з отриманих доходів, може оплачувати комунальні послуги в межах соціальних нормативів. Така сім'я може бути позбавлена ​​субсидій на неопалювальний період.

  Наприклад, двоє українських пенсіонерів із середніми пенсіями зараз платять за комуналку не більше 300 гривень з урахуванням субсидій. Після перерахунку і з урахуванням «осучаснення» пенсій сума оплати складе вже 551 гривню. Таким чином субсидію можуть урізати на 251 гривню.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми