ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Лише 10% українців залишаться із субсидіями

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: субсидії

  За розрахунками субсидії мали отримувати не більше 10% українських сімей. На сьогодні їх вже 60. Тому кількість субсидіантів зменшуватимуть незалежно від того, хто буде при владі. Наступного року їх суттєво не скоротять. Це відбуватиметься поступово.

  7181_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це розповів Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру.

  Щоб врегулювати питання кількості субсидій, влада пропонує запровадити соціальних інспекторів.

  "Впевнений, що підтримають таку ініціативу. Звісно будуть хабарі та зловживання. Не виключаю випадків, коли інспектори відбиратимуть субсидію у людей, які дійсно її потребують. Водночас вони відстежуватимуть тих, хто оформив субсидію і приховав реальні доходи. Підозрюю, що інспектори матимуть план, скільки сімей потрібно позбавити допомоги", - каже експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна назвала дату нового траншу МВФ

  Субсидії необхідно замінити адресною соціальною допомогою. Така практика успішно працює в США, Європі, Японії, Південній Кореї.

  "Монетизації субсидій наступного року чекати не варто. Уряд цього не хоче. Тоді доведеться з держбюджету перераховувати реальні гроші фізичним особам. На сьогодні запропонували субсидії в розмірі виплат на утримання будинків. Це близько 100-150 гривень. Для нарахування грошей необхідно буде відкрити спеціальну картку. Думаю, що частина українців просто не оформлятимуть допомогу", - сказав Охріменко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми