ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, як будуть рахувати субсидію безробітним

 • Джерело: napensii.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Підходи до призначення субсидій непрацюючим громадянам працездатного віку за новими правилами будуть відрізнятися для сільської та міської місцевості.

  1008_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це розповів генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Міністерства соцполітики Віталій Музиченко.

  - У нових правилах призначення субсидій з'явилася вимога про необхідність сплати єдиного соціального внеску не менше ніж за три місяці за період, за який враховуються доходи ... Ми хочемо чітко зрозуміти, хто у нас отримує субсидію і на яких умовах. Тобто, якщо громадянин не має можливості працювати через відсутність робочого місця ... тут держава повинна надати соціальну підтримку. А якщо громадянин, проживаючи в Києві, де немає проблем з пошуком роботи, не хоче працевлаштуватися, то це вже зовсім інша ситуація, - підсумував Музиченко.

  Також Музиченко зазначив, що українцям, які проживають в обласних центрах чи містах обласного значення субсидія може призначатися тільки в тому випадку, якщо сім'я перебуває в складних життєвих обставинах, а також якщо працездатні члени сім'ї сплатили єдиний соціальний внесок (ЄСВ) не менше ніж за два місяці перед місяцем звернення за призначенням субсидії.

  Що стосується сільської місцевості, то тут підхід до призначення субсидії буде відрізнятися.

  - У сільській місцевості - трошки інша ситуація ... Тому в даному випадку комісія має право призначити субсидію за умови, що працездатні члени цієї родини не перебували за кордоном більше 60 днів, - підкреслив Музиченко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми