ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

З нового року субсидії видаватимуть "живими грошима"

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: Рева, субсидії, готівка

  1 січня 2019 року Міністерство соціальної політики планує розпочати процес повної монетизації субсидій серед малозабезпечених верств населення.

  60_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив в ефірі телеканалу "Прямий".

  За його словами, вже з наступного року буде запроваджено монетизацію субсидій, тобто громадянам надаватимуть допомогу на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі.

  "Наразі триває процес верифікації отримувачів субсидій, адже попередній раз люди декларували свої доходи у 2015 році. Якщо виявлено 50 тисяч людей, серед яких є власники будинків з площею понад 200 квадратних метрів та квартир більше 120 метрів квадратних, які з нульовими доходами купували автомобілі за 700 тис. грн та інші вартісні речі, то мабуть перевірка потрібна. Адже монетизація субсидій означає надання громадянам грошей для сплати комунальних послуг, і тому потрібно забезпечити адресність допомоги, щоби гроші отримували саме ті люди, які дійсно потребують субсидію", – заявив Міністр.

  Він також розповів про основні елементи нового порядку надання субсидій, які окрім основної задачі – допомоги громадянам – також закладають мотиваційні механізми заощадження власних витрат.

  "Субсидія – це співоплата, а це означає, що є частка, яку сплачує людина, а є частка, яку сплачує держава. Але держава сьогодні сплачує гроші не людям, а напряму перераховує кошти надавачу послуг. Таким чином, виникає ситуація, за якої людям все одно скільки вони споживають, головне за норму не вийти. Але, коли людині нададуть гроші на руки, то кількість зекономлених енергоресурсів прямо впливатимуть на ту суму допомоги, яку людина зможе залишити собі", – пояснив Рева.

  Нагадаємо, 4 травня Рева розповів, що в Україні зафіксовано велика кількість випадків, коли житлові субсидії отримують люди з достатньо високим рівнем доходів.

  Він зазначив, що минулого опалювального сезону було оформлено один мільйон житлових субсидій для громадян з високим рівнем матеріального забезпечення або з тіньовими доходами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми