ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Лише 40% сімей зможуть зберегти субсидію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Після змін щодо призначення субсидій, введених постановою Кабміну з 1 травня 2018 року, право на субсидії можуть втратити 50-60% сімей, які раніше їх отримували.

  2050_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це на прес-конференції повідомила заступник начальника управління – начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Львівської міськради Леся Дронь.

  “Це буде як мінімум 50-60% сімей”, – зазначила вона, відповідаючи на запитання щодо того, скільки сімей втратять право на субсидію.

  “Ми давали пропозиції і зверталися до міністерства про те, що окремі сім’ї з цих категорій, які втратили право, повинні отримувати субсидії за рішенням комісії. Тобто, потрібно було надати право комісіям, виходячи з конкретних ситуацій, визначати можливість сім’ї отримувати субсидію”, – каже Дронь.

  “На сьогодні ми ще не отримали роз’яснення Мінсоцполітики. Для прикладу, якщо в складі сім’ї є особи з інвалідністю та вона має велику житлову площу, що перевищує 120 кв м – вони не мають права на субсидію. У нас є такі сім’ї. Це дуже великий для них негатив і для нас проблема, тому що люди не розуміють, як їм при наявності однієї пенсії платити за житлово-комунальні послуги”, – заявила Дронь.

  Вона також пояснила, що серед інших, тепер не мають права на субсидію сім’ї, в яких є члени сімей, що не мають доходів в Україні та проживають за кордоном більше 60 днів. “Але це не стосується сімей, в яких окремі члени за кордоном, але отримують соціальні виплати в Україні, або сім’ї, в яких діти вчаться за кордоном, або ті, які перебувають у відрядженні. Мінсоцполітики рекомендує таким сім’ям виплачувати єдиний соціальний внесок”, – уточнила чиновник.

  Зазначимо, раніше була лише одна норма, яка надавала право сім’ям на призначення житлової субсидії – дорогі покупки на суму, яка одноразово перевищувала 50 тис. грн.

  На сьогодні спектр цих умов, при яких субсидія не призначається, розширено.

  “Тепер до уваги беруться не тільки витрати на суму понад 50 тис. грн, але і реєстрація права власності. Якщо хто-небудь із членів сім’ї придбав право власності на житловий будинок або на земельну ділянку, вартість яких перевищує 50 тис. грн, такі сім’ї також втрачають право на житлову субсидію. Є багато сімей, які набувають право власності згідно зі спадковими законами – якщо хтось із родичів помер, – вони втрачають право на субсидію. Правда, для них можливе надання субсидії за рішенням комісії”, – додав а Дронь.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми