ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як оплатити комунальні, якщо субсидія ще не нарахована

 • Джерело: domik.ua.  → Ключові теги: субсидії

  У листопаді субсидія в квитанції може не фіксуватися.

  6538_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Якщо в листопаді в квитанції державна допомога ще не відображена, вона все одно буде нарахована. Як же тоді платити за рахунками?

  На надання субсидій впливає також швидкість роботи Мінсоцполітики. Вони кажуть, що велика кількість заявок не дозволяє вчасно зробити перерахунок для передачі місцевим органам влади. Варто відзначити, що навіть, якщо нарахування не були вироблені в цьому місяці, то субсидії все одно нараховуються з моменту подачі заяви та пакету документів.

  Тобто, допомога все одно буде нарахована, навіть якщо вона не вказана в листопадовій квитанції. Але краще сплатити обов'язковий платіж по субсидії, який був розрахований ще у вересні 2018 року. Сума перерахунку становитиме не менше 15% від загального заявленого доходу всіх членів сім'ї.

  10% оплачують пенсіонери і непрацездатні особи. Також не більше 10% -ти платять люди з обмеженими можливостями та / або неповнолітні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми